Powiatowa Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna
w Piekoszowie
Image is not available

jest placówką publiczną, której organem prowadzącym jest Powiat Kielecki. Świadczymy profesjonalną i bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną.

Slider

Powrót do szkoły po okresie nauki zdalnej to duże wydarzenie. Nic dziwnego, że wywołuje dużo emocji. Na klimat w klasie wpływa wiele czynników, w tym czas, który można poświęcić na integracje. Dotyczy to nie tylko pierwszych etapów budowania nowego zespołu klasowego, ale również odpowiedniego wzmocnienia już istniejącej grupy.

Jak wspieramy szkoły z powiatu kieleckiego mówiliśmy na antenie radia. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez Radio Eska Kielce.

https://www.eska.pl/kielce/zajecia-reintegracyjne-w-szkolach-powiatu-kieleckiego-aa-dF3M-qAML-6mry.html

 

Szanowni Państwo

Prezentujemy naszą stronę internetową, na której znajdziecie zasięg świadczonych przez nas usług, opis działalności diagnostycznej, terapeutycznej, profilaktycznej, doradczej i informacyjno-szkoleniowej. Przedstawimy Państwu również sylwetki pracowników Poradni oraz ciekawe pomysły i formy pracy. Mamy nadzieję, że te informacje pozwolą Państwu bliżej poznać funkcjonowanie naszej placówki.

Beata Osmólska-Kaleta Dyrektor Poradni