Powiatowa Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna
w Piekoszowie
Image is not available

jest placówką publiczną, której organem prowadzącym jest Powiat Kielecki. Świadczymy profesjonalną i bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną.

Slider

Zapraszamy nauczycieli z przedszkoli na spotkanie w ramach sieci współpracy. Temat: Jak wysokie technologie wpływają na dziecko ?– 14.12.2021r. godz.16.00, miejsce spotkania Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piekoszowie.

Zainteresowanych nauczycieli prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa do  10.12.2021r., pod nr telefonu 41 30 61 115 (sekretariat poradni) lub poprzez zgłoszenie mailowe

(imię, nazwisko, numer do kontaktu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo

Prezentujemy naszą stronę internetową, na której znajdziecie zasięg świadczonych przez nas usług, opis działalności diagnostycznej, terapeutycznej, profilaktycznej, doradczej i informacyjno-szkoleniowej. Przedstawimy Państwu również sylwetki pracowników Poradni oraz ciekawe pomysły i formy pracy. Mamy nadzieję, że te informacje pozwolą Państwu bliżej poznać funkcjonowanie naszej placówki.

Beata Osmólska-Kaleta Dyrektor Poradni