Powiatowa Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna
w Piekoszowie
Image is not available

jest placówką publiczną, której organem prowadzącym jest Powiat Kielecki. Świadczymy profesjonalną i bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną.

Slider

Działania podjęte przez Poradnię w ramach upamiętnienia 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. 11 Listopada to ważny i piękny dzień dla każdego Polaka- obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Po 123 latach zaborów nasza Ojczyzna odzyskała wolność i niepodległość. 

My także troszczymy się o pamięć tych historycznych chwil i kształtujemy patriotyczne postawy młodego pokolenia. Dlatego Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piekoszowie podjęła działania upamiętniające 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy pracę plastyczną "Kocham Polskę- Niepodległą"(zdjęcie pracy w galerii). Uczyliśmy dzieci wiersza "Katechizm polskiego dziecka" Władysława Bełzy. Starsi uczniowie w czasie badań pisali dyktanda o treści patriotycznej. W dniu 09.11.2018r. wraz z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego w Piekoszowie zaśpiewaliśmy hymn narodowy, włączając się tym samym w ogólnopolską akcję "Rekord dla Niepodległej".

Szanowni Państwo

Prezentujemy naszą stronę internetową, na której znajdziecie zasięg świadczonych przez nas usług, opis działalności diagnostycznej, terapeutycznej, profilaktycznej, doradczej i informacyjno-szkoleniowej. Przedstawimy Państwu również sylwetki pracowników Poradni oraz ciekawe pomysły i formy pracy. Mamy nadzieję, że te informacje pozwolą Państwu bliżej poznać funkcjonowanie naszej placówki.

Beata Osmólska-Kaleta Dyrektor Poradni