Powiatowa Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna
w Piekoszowie
Image is not available

jest placówką publiczną, której organem prowadzącym jest Powiat Kielecki. Świadczymy profesjonalną i bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną.

Slider

Informujemy, że ulega zmianie termin najbliższego spotkania w ramach sieci współpracy z pedagogami i psychologami szkolnymi. Spotkanie nie odbędzie się 24.11.2020 r., lecz 08.12.2020 r., o godz. 9.30.

 

Spotkanie 08.12.2020 r. odbędzie się w formie on-line nt. "Zachowania trudne u młodzieży - depresja, samookaleczenia itp.". Na kilka dni przed spotkaniem prześlemy Paniom na adresy e-mail informację o spotkaniu oraz link do zalogowania się na nie.

Jeśli któraś z Pań nie podała jeszcze adresu e-mail, prosimy o przesłanie go na adres mailowy Poradni: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo

Prezentujemy naszą stronę internetową, na której znajdziecie zasięg świadczonych przez nas usług, opis działalności diagnostycznej, terapeutycznej, profilaktycznej, doradczej i informacyjno-szkoleniowej. Przedstawimy Państwu również sylwetki pracowników Poradni oraz ciekawe pomysły i formy pracy. Mamy nadzieję, że te informacje pozwolą Państwu bliżej poznać funkcjonowanie naszej placówki.

Beata Osmólska-Kaleta Dyrektor Poradni